Faizsiz SistemlerFirmalar

Fuzulev

BÜYÜK UMUTLAR, BÜYÜK ÇÖZÜMLER…

Başarı yolculukları bir adımla başlar. Biz bu adımı 1992 yılında attık ve şimdi bizimle bu yolda heyecanla yürüyen binlerce kişi var. Her zaman başarıyı yaptıklarımız olarak gördük. Tüm yaptıklarımızı heyecanla yaptık. Çünkü heyecanla yapılmayan hiç bir işin başarılamayacağının farkındaydık. Felsefemiz kaliteli bir yaşamdı. Güveni önemsedik. Her şey sizler içindi…

Sektörel sorumluluk anlayışımız ve yılların tecrübesiyle sizlerin güvenini kazanmayı kendimize ilke edindik. Hedefimiz hayalleri gerçekleştirmek ve yaşam kalitesini artıracak uygun çözümler bulmaktı.

Fuzul Grup’un bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese saygılarımı sunarım.

Mahmut Akbal

TARİHÇE
1992 yılından beri tüm markalarıyla yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren, Türk ekonomisine katkı sunan Fuzul Grup, bugün Fuzul Yapı-İnşaat, FuzulEv, FuzulOto, Akva Sigorta, Olimpa Avm, Nevita International ve Afiyet Medikal markalarıyla hizmet vermektedir.

1992 yılında Fuzul şirketler grubu bünyesinde faaliyete başlayan Fuzul Otomotiv, otomotiv sektöründe faizsiz ve yenilikçi modelleriyle kısa sürede sektörde öncü konuma geldi. Otomobil sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizine bulaşmak istemeyen bireyleri araba sahibi yapmayı amaçlayan Fuzul Otomotiv getirdiği yenilikçi yaklaşımı ile sektöre can suyu oldu.

2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Fuzul Yapı, ürettiği markalı konutları ile inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan hizmeti sunarak kendini bu alanda da kanıtlamıştır.

Fuzul Grup bünyesinde faaliyet gösteren köklü ve güçlü bir firma olan FuzulEv, otomobilde sağladığımız güven ve birikimi konut sektöründe uygulamaya başlamasıyla, tamamen faizden arınmış sistemi sayesinde kolay ödemeler ile bugüne kadar on binlerce aileyi ev sahibi yaparak mutluluklarına şahit oldu.

FuzulEv’in oluşturduğu FPK sistemi temelde hanımların altın günü mantığı ile dayanışma halinde grupları bir araya getirerek ev sahibi olmalarını sağlayan temelinde yardımlaşma kültürü yatan bir sistemdir. FPK sistemi toplumuzun temel sorunlarından biri olan sağlıklı ve yüksek maliyetlerden arınmış yaşam alanları sağlayan FuzulEv bu yönüyle sektörde başat konumdadır. FuzulEV olarak amacımız; Ev almak ve yatırım yapmak isteyen herkesin uğrayacağı ilk adres olmaktır. Ev sahibi yaptığımız ailelerin sayılarının her geçen gün artacağını biliyor ve evi olmayan kimse kalmasın istiyoruz. Bu yüzden her zaman tek bir şey söylüyoruz;

Türkiye Ev Sahibi Oluyor!

İletişim: 444 13 63

www.fuzulev.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı